Intenzivní Zobrazit větší

Intenzivní

KP002

Nový produkt

Dvoudenní program vhodný pro místní i návštěvníky Penzionu u Hájků.

Možno zakoupit i jako dárkový poukaz a zaslat emailem - zvolte osobní odběr a napište jméno a email obdarovaného, či poštou

První den je věnován točení a dalším technikám dle vašich požadavků, druhý den probíhá dekorování, začišťování, uchacení a radování se z výrobků. 1.den cca 3 -4 hodiny, druhý den 2 - 3 hodiny.

Více informací

16 ks

1 500,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Free Google QRcode module from Mediacom87

Více informací

Vyzkoušíte si vše co vás zajímá, výrobky si sami pomalujete dle přání, my vám poté vše upečeme, naglazujeme a pošleme domů - cca za 14 dní, nebo si pro ně přijedete. Majitelé pece si mohou výrobky samozřejmě odvézt rovnou.

Bude vám asistovat zkušený točíř a malířka.

Máme ke každému zákazníkovi individuální přístup a věnujeme každému dostatek času.

V ceně všech programů je i káva, čaj a minerálka či šťáva. samozřejmostí je i spotřebovaný materiál ( tedy přibližně 2kg hlíny/os a základní glazury) Zaslání hotových výrobků hradíte na místě dle dohody, spotřebu energií dle množství výrobků taktéž. Zapůjčíme vám zástěru, ale i tak doporučujeme dorazit ve starším oblečení. V případě potřeby jsou k dispozici tepláky i trika.

Termín si vždy domluvte dopředu - před nákupem volejte 739233726 či napište na hrnicci@gmail.compokusíme se vyhovět vašim požadavkům.

CHCETE-LI TO VĚNOVAT JAKO DÁREK, NAPIŠTE, POŠLEME VÁM DÁRKOVÝ POUKAZ

Ke stažení

Objednávka

Objednávka kreativních programů

Ke stažení (11.32k)