Intenzivní Zobrazit větší

Intenzivní

KP002

Nový produkt

Dvoudenní program při kterém si zkusíte pod dohledem toči, případně další techniky.

Možno zakoupit i jako dárkový poukaz a zaslat emailem - zvolte osobní odběr a napište jméno a email obdarovaného, či poštou

První den - točení a dalším technikám dle vašich požadavků, druhý den probíhá dekorování, začišťování, uchacení a radování se z výrobků. 1.den cca 3 -4 hodiny, druhý den 2 - 3 hodiny.

Více informací

15 ks

1 500,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Free Google QRcode module from Mediacom87

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 000,00 Kč Až do 1 000,00 Kč

Více informací

Vyzkoušíte si vše co vás zajímá, výrobky si sami pomalujete dle přání, my vám poté vše upečeme, naglazujeme a pošleme domů - cca za 14 dní, nebo si pro ně přijedete. Majitelé pece si mohou výrobky samozřejmě odvézt rovnou.

Bude vám asistovat zkušený točíř a malířka.

Máme ke každému zákazníkovi individuální přístup a věnujeme každému dostatek času.

V ceně všech programů je i káva, čaj a minerálka či šťáva. samozřejmostí je i spotřebovaný materiál ( tedy přibližně 2kg hlíny/os a základní glazury) Zaslání hotových výrobků hradíte na místě dle dohody, spotřebu energií dle množství výrobků taktéž. Zapůjčíme vám zástěru, ale i tak doporučujeme dorazit ve starším oblečení. V případě potřeby jsou k dispozici tepláky i trika.

Termín si vždy domluvte dopředu - před nákupem volejte 739233726 či napište na hrnicci@gmail.compokusíme se vyhovět vašim požadavkům.

CHCETE-LI TO VĚNOVAT JAKO DÁREK, NAPIŠTE, POŠLEME VÁM DÁRKOVÝ POUKAZ

Ke stažení

Objednávka

Objednávka kreativních programů

Ke stažení (11.32k)